nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556

Akční letáky na nábytkové zboží

Akční slevy na výprodej nepoužitého nábytku z našich letáků jsou nedílnou součástí naší obchodní činnosti. Prodeji zlevněného nábytku se věnujeme od roku 2010.

Zmínili jsme slovo „nepoužitý“, a to je velmi podstatný rys, na kterém naší akční cenovou nabídku pro vás děláme. Všechen nábytek v našich slevových letácích je vždy novým a plnohodnotným bytovým kusem. Tudíž se u něj nemusíte bát žádné sporné 2. jakosti, odřenin atd.

Proč je nábytek zlevněný a jaká je průměrná výše slevy?

V momentě, kdy je zboží na skladě a už se dále nevyrábí, či je nám dodané jen v jedné určité barvě, látce nebo typovém provedení. Druhou možností je, že se dohodneme s daným dodavatelem a zboží zlevníme.

Nejčastější výše slev se pohybuje v průměru cca 20-30 %, ale někdy to dokážeme „vytáhnout“ na hezkých 50 %. Platnost letáku je většinou měsíc, půl měsíce či logicky do naprostého vyprodání zásob.

Nejčastější typ zlevněného nábytku?

Nejvíce se soustředíme na představení takového zboží, které se prodává většinou jen kusově a častěji se v domácnostech mění (konferenční stolky, jídelní stoly, židle, komody či botníky). Co se týče „nekusových věcí“, tak se ale i v akčním výprodeji občas vyskytnou také např. obývací stěny, postele či celé kuchyňské linky.

 

 

 

               Prohlédněte si aktuální akční leták

 

 

 

              Prohlédněte si leták pro Skandinávský styl

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Rozumím    Další informace