nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556

Akční letáky na nábytkové zboží

Akční slevy na výprodej nepoužitého nábytku z našich letáků jsou nedílnou součástí naší obchodní činnosti. Prodeji zlevněného nábytku se věnujeme od roku 2010.

Zmínili jsme slovo „nepoužitý“, a to je velmi podstatný rys, na kterém naší akční cenovou nabídku pro vás děláme. Všechen nábytek v našich slevových letácích je vždy novým a plnohodnotným bytovým kusem. Tudíž se u něj nemusíte bát žádné sporné 2. jakosti, odřenin atd.

Proč je nábytek zlevněný a jaká je průměrná výše slevy?

V momentě, kdy je zboží na skladě a už se dále nevyrábí, či je nám dodané jen v jedné určité barvě, látce nebo typovém provedení. Druhou možností je, že se dohodneme s daným dodavatelem a zboží zlevníme.

Nejčastější výše slev se pohybuje v průměru cca 20-30 %, ale někdy to dokážeme „vytáhnout“ na hezkých 50 %. Platnost letáku je většinou měsíc, půl měsíce či logicky do naprostého vyprodání zásob.

Nejčastější typ zlevněného nábytku?

Nejvíce se soustředíme na představení takového zboží, které se prodává většinou jen kusově a častěji se v domácnostech mění (konferenční stolky, jídelní stoly, židle, komody či botníky). Co se týče „nekusových věcí“, tak se ale i v akčním výprodeji občas vyskytnou také např. obývací stěny, postele či celé kuchyňské linky.

 

 

 

               Prohlédněte si aktuální akční leták

 

 

 

              Prohlédněte si leták pro Skandinávský styl