nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556

Cyklotaška Additive V1 - XXL

Produkt již nejde koupit.
Cyklotaška Additive V1 - XXL
Kód:
HansCraft-275405
EAN:
Hmotnost:
0.000
Výrobce:
HansCraft
Produkt je dočasně nedostupný. Pracujeme na jeho znovuzařazení do naší nabídky v co nejkratším termínu!
Popis
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Cyklotaška Additive V1 (vel. XXL)
 
Brašna pro cyklisty Additive V1Hanscraft cyklistická taška Additive V1Cyklistický vak Additive V1 v rámu kolaHanscraft cyklotaška Additive V1

Cyklotaška Additive V1 (vel. XXL)

Cyklistická taška Additive V1 je k dispozici v různých velikostech a hodí se do téměř každého trojúhelníkového cyklistického rámu.
Silné napětí vaku a kontaktní body na horní, spodní a sedlové trubce zajišťují pevné ukotvení V1 v rámu, aniž by bylo nutné cyklotašku dodatečně zajišťovat. Svůj běžný batoh na záda můžete bezpečně nechat doma. Cyklotaška Additive V1 je lehká (cca750g), má kapacitu až 13 litrů a je pohodlně přístupná i z místa řidiče. Už žádné pocení na zádech, žádné odřeniny od popruhů.

Během cesty tento prakticky vak pro cyklisty nijak nepřekáží, nebrání nohám při šlapání a i plně naložené kolo neztrácí svou obratnost. 
Chcete-li určit velikost vaku, kterou potřebujete, stačí jedoduše změřit úhlopříčku vašeho rámu. V současné době, můžeme nabídnout tašky pro velikost rámů s úhlopříčkou 27 až 41 cm.

Navštivte náš značkový SVĚT VÍŘIVEK & ELEKTROKOL v Praze - Průhonicích/Čestlicích: Čestlice 272,289 - D1 EXIT 8 - Směr Dobřejovice. 
OTEVÍRACÍ DOBA: PO - NE, 9:00 - 21:00 hod.
Parametry
DostupnostNA DOTAZ