Dětské hřiště ANIA

Detailní popis produktu

Víceúčelové dětské hřiště, které nabídne Vašim dětem mnoho zábavy a zážitků.
Domeček se stříškou, skluzavkou, pískovištěm (bez písku), dvěma houpačkami a šplhacím lanem se postará o zábavný den všech dětí.
Borovicové dřevo, ošetřené zelenou tlakovou impregnací proti nepříznivým vlivům počasí a stárnutí, může být nedokonale začištěné díky strojovému opracování (nebrání však plnohodnotnému využití). Pokud bude dřevo vystavené nějaký čas povětrnostním vlivům, zelené zabarvení zcela zmizí a dřevo získá šedou patinu. Domečky a hřiště doporučujeme natřít oblíbenou barvou Vašeho dítěte.
Celková plocha 3600 mm x 3030mm.
Celková výška 2570 mm.
Tloušťka nosníku houpačky 90x90 mm.
Tloušťka stojných hranolů 70x70 mm.
Skluzavka ve výšce 1200 mm.
Rozměr klouzačky je 2200x480x200mm
Výška konstrukce s houpačkami 2100 mm.
Max. nosnost houpačky 70 kg, skluzavky 50 kg, platformy 50 kg.
Dodáváno demontované, složené na paletě. Součástí balení je sada šroubů a montážní návod. Materiál pro ukotvení do země není součástí.
Zboží je impregnováno hloubkovou tlakovou impregnací, a je tak uzpůsobeno ke skladování venku. Impregnace nemá ochranu proti UV záření, tudíž je velmi pravděpodobné, že zejména v letních měsících  zboží změní svou barvu, jedná se o přirozený jev každého dřeva, které není ochráněno nátěrem.
Všechny produkty určené pro děti prošly úspěšnou certifikací TUV, tzn. testování mezinárodních norem a směrnic, které jsou spojeny s předními známkami kvality a bezpečnosti. 
Tento dětský zahradní program není certifikovaný pro komerční použití ve školkách, školách a dětských hřištích. Lze jej použít pouze pro domácí užití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská hřiště a domečky
Záruka: 24
Hmotnost: 210 kg
Šířka: 360
Dekor: borovice
Materiál: dřevo
Dětská hřiště: ANO
Pískoviště: ANO
Venkovní: ANO
Zahrada: ANO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: