nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556

Dětský domeček JIŘÍK

při nákupu nad 10 000 Kč doprava ZDARMA
Doručíme do: 
25.10.2018
13%
16 961  Kč
14 749 Kč
 ks
Hmotnost:
312 kg
Záruka:
24 měsíců
do 5 dnů
Nakupte výhodně na splátky:
1/10 - již od 1 475 Kč (?)
5/24 - již od 737 Kč (?)
Standard 01 - již od 0 Kč (?)

Více informací »
Spočítejte si splátky »
parametrhodnota
Šířka226 cm
Hloubka175 cm
Výška251 cm
Dekorborovice
Materiáldřevo
Dětská hřištěAno
PískovištěAno
VenkovníAno
Hmotnost312 kg
Popis

O nejlepší zábavu na zahradě se postará tento domeček! Domeček je dodáván včetně střešní krytiny a bez skluzavky! Borovicové dřevo, ošetřené zelenou tlakovou impregnací proti nepříznivým vlivům počasí a stárnutí, může být nedokonale začištěné díky strojovému opracování (nebrání však plnohodnotnému využití). Pokud bude dřevo vystavené nějaký čas povětrnostním vlivům, zelené zabarvení zcela zmizí a dřevo získá šedou patinu. Domečky a hřiště doporučujeme natřít oblíbenou barvou Vašeho dítěte.
Rozměry: 2505 x 1750 x 2260 mm.
Platforma ve výšce: 810 mm.
Nosnost 150 kg.
Dodáváno demontované, složené na paletě.
Zboží je impregnováno hloubkovou tlakovou impregnací, a je tak uzpůsobeno ke skladování venku. Z kapacitních důvodů jej skladujeme venku, a tak v případě srážek může být zboží mokré. Impregnace nemá ochranu proti UV záření, tudíž je velmi pravděpodobné, že zejména v letních měsících  zboží změní svou barvu = jedná se o přirozený jev každého dřeva, které není ochráněno nátěrem.
Všechny produkty určené pro děti prošly úspěšnou certifikací TUV, tzn. testování mezinárodních norem a směrnic, které jsou spojeny s předními známkami kvality a bezpečnosti. Dětský zahradní program je vyroben ze dřeva, což je materiál, který neustále pracuje, zejména pokud je umístěn venku a vystaven povětrnostním podmínkám. Dřevo může během užívání změnit barvu či v důsledku jeho sesychání se mohou objevit praskliny a prasklinky, které jsou však přirozenou vlastností dřeva. Tento dětský zahradní program není certifikovaný pro komerční použití ve školkách, školách a dětských hřištích. Lze jej použít pouze pro domácí užití.

vyberte varianty produktu
Skluzavka

Vyfiltrujte si více podobných produktů:
Dřevěné
Zpracování dat
Schovat