nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556

FATRA Nafukovací hračka - Míč 40cm s pruhy (B&W)

Produkt již nejde koupit.
FATRA Nafukovací hračka - Míč 40cm s pruhy (B&W)
Kód:
HansCraft-170021
EAN:
Hmotnost:
0.000
Výrobce:
HansCraft
Produkt je dočasně nedostupný. Pracujeme na jeho znovuzařazení do naší nabídky v co nejkratším termínu!
Popis

FATRA Nafukovací hračka - Míč s pruhy, BLACK & WHITE

Nafukovací hračka Míč s pruhy, BLACK & WHITE , designerka Zuzana Lednická, Fatra

V roce 2013 se Fatra vrací ke spolupráci s designéry, kteří pro ni navrhli originální nafukovací hračky v podobě zvířat, dopravních prostředků a míčů. Poprvé byla kolekce představena na pražském týdnu designu a módy Designblok '13.

Jednou z nabízených hraček jsou míče kolekce „BLACK & WHITE“. Jednoduché, výrazné, černobílé i barevné. Potisky míčů navazují v tom nejlepším na práci Libuše Niklové, která byla sama autorkou nespočtu potisků nafukovacích hraček i míčů.

Míče jsou potištěný podle návrhů designerky Zuzany Lednické. 

Zuzana Lednická (*1974) 

Vystudovala navrhování a technologii výroby hraček na Střední uměleckoprůmyslové škole a grafický design u prof. Zdeňka Zieglera na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Od roku 1995 pracuje ve Studiu Najbrt. Je držitelkou řady cen za design, mezi jinými i bronzové medaile ze soutěže o Nejkrásnější knihu světa roku 2012 za knihu o Libuši Niklové. Hrdá je i na svůj podíl na knihách o fotografce Evě Fukové nebo Zdeňku Zieglerovi, na knize Czech 100 Design Icons, plakátech pro divadelní představení Bez kyslíku a film Bez doteku nebo na vizuální styly pro Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech.
V roce 2006 založila značku mojemoje, která vyrábí limitované edice tašek, porcelánu, snowboardů i doplňků pro děti. Spolupracovala na expozici hraček v Muzeu Napajedla. Pro Fatru Napajedla navrhla graficky výrazné potisky na nafukovací míče.

http://www.najbrt.cz/cz/lide/zuzana-lednicka/

Technické informace

Rozměry průměr 40 cm
Materiál

polyvinylchloridová fólie

Tloušťka fólie 0,3 mm
Hmotnost výrobku 0,15 kg
Použití za teplot +5oC až 40oC

Parametry
DostupnostK DISPOZICI