nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556

Hrací domek s pískovištěm MONIKA

Produkt již nejde koupit.
Hrací domek s pískovištěm MONIKA
Kód:
asko-ZAHR-DETIDOMEKMONIKA
EAN:
5
Hmotnost:
60.000
Výrobce:
Asko
Produkt je dočasně nedostupný. Pracujeme na jeho znovuzařazení do naší nabídky v co nejkratším termínu!
Popis

Dětský domeček v jednoduchém provedení ocení každé dítko, které si rádo hraje na pískovišti. Pískoviště je dodáváno včetně poklopů pro zakrytí bez písku. Borovicové dřevo, ošetřené zelenou tlakovou impregnací proti nepříznivým vlivům počasí a stárnutí, může být nedokonale začištěné díky strojovému opracování (nebrání však plnohodnotnému využití). Pokud bude dřevo vystavené nějaký čas povětrnostním vlivům, zelené zabarvení zcela zmizí a dřevo získá šedou patinu. Domečky a hřiště doporučujeme natřít oblíbenou barvou Vašeho dítěte.
Výška sedátka: 195 mm
Rozměry hřiště: 1200 x 1200 mm
Celková plocha: 1400 x 1500 mm
Celková výška: 1800 mm
Dodáváno demontované, složené na paletě.
Zboží je impregnováno hloubkovou tlakovou impregnací, a je tak uzpůsobeno ke skladování venku. Z kapacitních důvodů jej skladujeme venku, a tak v případě srážek může být zboží mokré. Impregnace nemá ochranu proti UV záření, tudíž je velmi pravděpodobné, že zejména v letních měsících  zboží změní svou barvu = jedná se o přirozený jev každého dřeva, které není ochráněno nátěrem.
Všechny produkty určené pro děti prošly úspěšnou certifikací TUV, tzn. testování mezinárodních norem a směrnic, které jsou spojeny s předními známkami kvality a bezpečnosti. Tento dětský zahradní program není certifikovaný pro komerční použití ve školkách, školách a dětských hřištích. Lze jej použít pouze pro domácí užití.

Parametry
DostupnostK DISPOZICI
Šířka150 cm
Hloubka140 cm
Výška180 cm
Dekorborovice
Materiáldřevo
Dětská hřištěAno
PískovištěAno
VenkovníAno
Zpracování dat
Schovat