nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556
 »  »  »  » Lavička šatnová kovová LAC027
Lavička šatnová kovová LAC027

Lavička šatnová kovová LAC027

Dostupnost:
DO MĚSÍCE
Doručujeme: 
4 - 6 týdnů
Záruka:
24 měsíců
2 681 Kč
 ks
při nákupu nad 10 000 Kč = doprava ZDARMA
4 - 6 týdnů
parametrhodnota
Šířka150 cm
Hloubka40 cm
Výška40 cm
Barvana výběr
Výška sedu40 cm
Materiáldřevo
Hmotnost22 kg
Popis

Šatnová lavička s bytelnou kovovou konstrukcí bez opěradla. Své využití najde ve školních prostorách, družinách a v jiných komlexech. Díky svému univerzálnímu designu nebude problém ji zasadit do jakéhokoliv interiéru. Lavičku je možno volně postavit, přidat patky pro přišroubování nebo ji prodloužit pro zabetonování.

Lavička je vyráběna ve standardních rozměrech(150cm x 40cm x 40cm), ale za individuální příplatek je možné ji přizpůsobit šířkou, hloubkou sedu, výškou i výškou opěrky. Základním materiálem komstrukce je komax, za příplatek je možné vyrobit konstrukci ze zinku nebo zinku v kombinaci s komaxem. Základní materiál fošen (150cm x 9cm x 4cm) je smrk. Za příplatek si lze vybrat materiálu thermowood (dřevo po tepelné úpravě vyznačující se vysokou odolností), plast nebo jiné dřeviny. Barevné provedení fošen je pinie, teak, mahagon, ořech, kaštan, palisandr, hnědý, přírodní, lak.

Za příplatek je též možno vyrobit variantu se skosenou zadní nohou. Dodáváno v demontu, na vyžádání je možné zaslat lavici již smontovanou. Individuální změny uveďte do poznámky objednávky. Pokud nebude zadáno jinak, bude lavice vyrobena v provedení: černá komax, v barvě teak a s patkami pro přišroubování.

vyberte varianty produktu
Vyberte si materiál lavičky

Vyberte si barvu

Vyfiltrujte si více podobných produktů:
SestavyDřevěné