nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556

Lavička venkovní kovová s reklamní plochou LAC030

Produkt již nejde koupit.
Lavička venkovní kovová s reklamní plochou LAC030
Kód:
Lavicky-cl1036- reklamní
EAN:
Hmotnost:
40.000
Výrobce:
N-N.CZ
Produkt je dočasně nedostupný. Pracujeme na jeho znovuzařazení do naší nabídky v co nejkratším termínu!
Popis

Venkovní lavička s kovovou konstrukcí a opěradlem. Lavička je vhodná do všech krytých i venkovních prostor, kde využijete svojí reklamu. Díky svému univerzálnímu designu nebude problém ji zasadit do jakéhokoliv exteriéru. Lavičku je možno volně postavit, přidat patky pro přišroubování nebo ji prodloužit pro zabetonování.

Lavička je vyráběna ve standardních rozměrech(162cm x 50cm x 90cm), ale za individuální příplatek je možné ji přizpůsobit šířkou, hloubkou sedu, výškou i výškou opěrky. Základním materiálem komstrukce je komax, za příplatek je možné vyrobit konstrukci ze zinku nebo zinku v kombinaci s komaxem. Základní materiál fošen (150cm x 9cm x 4cm) je smrk. Za příplatek si lze vybrat materiálu thermowood (dřevo po tepelné úpravě vyznačující se vysokou odolností), plast nebo jiné dřeviny. Barevné provedení fošen je pinie, teak, mahagon, ořech, kaštan, palisandr, hnědý, přírodní, lak.

Za příplatek je též možno vyrobit variantu se skosenou zadní nohou. Dodáváno v demontu, na vyžádání je možné zaslat lavici již smontovanou. Individuální změny uveďte do poznámky objednávky. Pokud nebude zadáno jinak, bude lavice vyrobena v provedení: černá komax, v barvě teak a s patkami pro přišroubování.

Parametry
DostupnostNA OBJEDNÁVKU
Šířka162 cm
Hloubka50 cm
Výška90 cm
Výška sedu47 cm
Barvana výběr
Materiáldřevo
TIPNe