nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556

Masážní křeslo 3D Sensation - krémová kůže

Produkt již nejde koupit.
Masážní křeslo 3D Sensation - krémová kůže
Kód:
HansCraft-150211
EAN:
Hmotnost:
130.000
Výrobce:
HansCraft
Produkt je dočasně nedostupný. Pracujeme na jeho znovuzařazení do naší nabídky v co nejkratším termínu!
Popis

PROFESIONÁLNÍ MASÁŽNÍ KŘESLA.
Robotické masážní křeslo 3D SENSATION v krémové kůži.

Masážní křeslo 3D Sensation je profesionálním produktem nejvyšší řady. Neřadí se do klasických masážních křesel v cenovém rozmezí do 100 000 Kč. Jeho užitní hodnota, funkce a intenzita tuto částku daleko přesahuje. Přinášíme Vám 3D Sensation za skvělou zaváděcí cenu 58 990,- Kč. Po vyprodání zásob bude cena navýšena.
Masážní křesla 3D Sensation Vám umožní kvalitní uvolnění, prohřátí organismu a intenzivní masáž komplet celého těla s využitím speciálních režimů i třeba izolovaných partií, které si přejete namasírovat a zregenerovat.

Základní parametry masážního křesla:
- 3D masáž
- 8 automatických programů
- 3 paměťové moduly Vašich oblíbených masáží
- VFD display se zobrazením probíhajících masážních cyklů. Barevný a polohovatelný
- 28 airbagových programovaných boxů pro masáž dlaní, prstů a předloktí
- Masáž akupunkturních bodů
- Zóna masáže zad: 20,5 cm (šířka) x 73 cm (výška) - nastavitelné
- Nastavitelná šířka Vašich zad 
- 40-50°C tepelné prohřátí masírovaného svalstva zad
- Separátní masáže ramen a paží
- Zádové airbagové masážní polštáře
- Twistová masáž zádového svalstva vzpřimovačů páteře
- Protahování paží s automatický nastavením
- Masáž k podpoře lymfatického systému
- Hýžďová masáž bočních reflexních bodů
- Trakce proti artróze
- Karbonová vlákna pro ohřev kolen a kolení jamky
- Separátní lýtková masáž
- Nastavitelná hlavová opěrka
- Separátní tlaková masáž kotníků a válečková masáž plosek chodidel
- Funkce magnetické terapie: 8x 300CC permanentní magnet
- Nastavitelná délka nohou
- DVD audio přehrávač
- Nastavitelná a mobilní lýtková a zádová opěrka
- LED osvětlení křesla
- Nastavení intenzity masáže
- Nastavení rychlosti masírování
- Nastavitelný časovač masáže
- Kolečka pro snadné přemistění
- Hmotnost: 130 Kg
- Nosnost: 150 Kg
- Barevné provedení kůže: luxusní černá

Křeslo je vybaveno automatickými programy pro různé lidi, kterým je poskytnuta individuální masáž přesně pro jejich potřeby. Automatické programy lze rozdělit do následujících skupin, dle přednastavených programů masážního křesla:

1/ Zmírnění bolestí – fyzicky pracující osoby
Speciálně navrženo pro uvolnění svalového napětí a bolesti, zejména metodou GuaSha, protáhnutím zádového svalstva, relaxováním svalů a uvolněním fyzické únavy dynamickou a příjemnou masáží.

2/ 3D masáž - pro osoby pod vysokým psychickým stresem
Inteligentní 3D masážní systém kombinuje profesionální masérské techniky k dosažení multi-dimenzionálního masážního efektu – masíruje vás součastně až 8 profesionálních párů rukou. Uvolníte napětí, úzkost a rozptýlíte efekt přepracování. Funguje velmi dobře pro vyčištění hlavy od všedních starostí. Po 3D masáži si budete moci lépe utřídit Vaše myšlenky před zásadními životními a pracovními rozhodnutími.

3/ Hojivá tlaková masáž – vhodné pro uživatele počítačů
Dokonale pohodlný masážní program vám zlepší náladu a povzbudí Vaše smysly vyvedením ze stereotypní kancelářské činnosti. Masáž je příjemná a funkční. Uvolní partie ztuhlé sezením na židly a zmírní syndrom „ruky na počítačové myši“.

4/ Relaxační masáž – pro studenty a osoby s nutností zvýšit schopnost soustředění
Válečkový a tlakový program masáže jakoby skutečnými dotyky od opravdových masérů přinese zábavnou zkušenost, usměrní Vaše smysly a odvede pozornost od napětí a uvolní stres. Nečekaně funkční a velmi efektivní program pro nutnost zvýšit Vaše soustředění na maximum.

5/ Paměťový program ABC – pro sportovce a milovníky fyzioterapeutické masáže
Jakoukoli metodu masáže a jiné funkce si Vy či členové Vaší rodiny oblíbíte můžete uložit prostřednictvím paměťových tlačítek A/B/C. Rozptýlíte únavu, zaměříte se na to nejpříjemnější ze všech programů a funkcí, zvýšíte imunitní systém Vašeho těla.

6/ Rotace trupu – masáž pro uvolnění čaker a pro krásu
Plnění komor jednotlivých airbagů a jejich naprogramované uvolňování může podpořit mobilitu Vašeho trupu a bude Vás rotovat zleva do prava. Tento program znovu nastaví správnou polohu páteře do správného a zdravého držení těla. Velice pozitivní vliv to má zejména na mobilitu lidského těla, ale také na krásu a péči o vyrovnanou postavu. Obdoba efektů z jogínských cvičení.

7/ Pohodlí a mobilita – masáž zejména pro seniory
Kompletní reálná tlaková masáž od šíje až k patě, přes trup, paže i konečky prstů a dlaně, které často, zejména seniory, ale i ostatní pracující na PC, často brní. Tento program namasíruje celé tělo krok za krokem a uvolní tlak, napětí i různé bolesti na pokožce. Mnohými studiemi bylo dokázáno, že pravidelnou masáží a péčí o pohybové ústrojí se lidé dožívají vyššího věku při vyšší fyzické i dobré psychické kondici!

8/ Uvolnění mezi-ploténkového napětí zad – pro hospodyňky a často hrbící se lidi
Trup, záda ploténky v napětí vyžadují odbornou masáž pro udržení trakce a mobility bez bolesti. Prostřenictvím tohoto programu můžeme zmírnit nebo vyřešit vaše problémy s vyhřezlými ploténkami a zachovat bederní mobilitu a ohebnost v přirozené flexibilitě bez chronických bolestí.

Vybavení Masážního křesla 3D Sensation:
3D inteligentní technologie masáže celého těla
Tří dimensionální technologie de fakto ruční masáže kombinuje profesionální úroveň stereo masáží. S tímto křeslem si můžete být jisti, že Vás budou masírovat až tři zkušení maséři zároveň.

Dosti jiné křeslo než všechny ostatní 
Z hlavních stylů, na které je toto masážní křeslo programováno (zvolit si můžete sami) a zaměřeno můžeme vyjmenovat:
- Intenzivní tlakové hlazení
- hnětení svalstva
- tlakové masážní příklepy
- čistý tlak – press
- náporový masážní mechanismus – push
- přidržování těla proti tlaku maséra
- záchyt těla v antagonistickém svalstvu
- podpěrný mechanismus
- masáž rotací – twist
- efekt pulsací pro efekt prokrvení citlivých částí zad - „drbání“

Důkladné a profesionální chiropraktické prvky – natažení trupu
Kreativní funkce je založena na ověřených tricích zkušených chiropraktiků. Křeslo umí jemně roztáhnout prostor mezi obratli k zabránění zvýšenému tlaku chrupavky na nervovou soustavu. Touto cestou může být vyřešen zdravotní problém se ztuhlostí zádového svalstva.

Přizpůsobení délky nohou a ohřev pro kolena a kolenní jamky
Nožní masážní modul bude nastaven přesně dle Vaší výšky. Maximální výška může být rozšířena o dalších 23 cm, aby celé tělo na křeslo dokonale přiléhalo a masáž byla co nejefektivnější. Karbonová vlákna a jejich vytápění Vám prohřejí i kolena a lýtka, čímž se stimulují akupunkturní body LiangQiu a DuBi. Jejich stimulací lze dosáhnout lepší krevní cirkulace v oblasti nohou a vyhnout se nebo zmírnit bolesti kolenních kloubů.

Opěrky drží ruce v přirozené poloze
Opěrky automaticky vyrovnávají výchylky křesla během různé masážní terapie. Když je křeslo pod nastavenou pozicí, uživatel si stále dopřává přirozené polohy a masáže rukou zároveň s ostatními programy na jiné tělesné partie.

Thajská Gua Sha masáž chodidel
Nevídaná kvalita nožního modulu a důmyslnost Vám dají opravdový pocit, že Vás masíruje skutečný profesionální masér. Využívá kombinace stabilní masáže i stupňovaného tlakového účinku. Kombinuje i funkce tlaku na akupunkturní body spodní plosky chodidel válečkovou masáží. Dokud nevyzkoušíte, nebudete mít představu, jak může být toto robotické křeslo precizním a ohleduplným pečovatelem o zdraví Vašich chodidel.

Lymfo-tlaková masáž nohou
Airbagové polštáře mají různý tvar a jsou programovány pro prokrvení a stimulaci tří částí najednou. Lýtka, chodidla a kontníky poskytnou skutečnou triplexovou masáž, která se vyrovná profesionálním masérům. Tlak, pauza a uvolnění vzduchového tlaku obrátí vaše nohy a chodidla do perfektní harmonie. Uvolnění je opravdu neskutečně příjemné.

Magnetická terapie masážního křesla
Křeslo je v oblasti nohou vybaveno osmi 300CC permanentními magnety, které vylepší nízkou hodnotu magnetitové úrovně stimulací reflexních bodů v lýtkových částech nohou.

Masáž rukou a tlakovými airbagy
26 airbagů ve tvaru lidských křivek a rukou jsou nastaveny pro masáž Yangchi a Quchi bodů. Třetí dimenze masážní části rukou (tzn. Masáž ze všech tří stran) zajistí vyrovnanou a harmonickou povahu účinku masáže. Vaše dlaně i předloktí budou dokonale zrelaxovány. Odstraní se tlak, přepětí a zároveň se uvolňují zápětní kůstky. Ocení rozhodně senioři nebo lidé s problémy zánětů šlach z práce na počítači a samozřejmě ze sportu.

Izolovaná masáž hýžďového svalstva ze dvou směrů – ze zadu a z boku
Programování a umístění airbagů pro masáž hýždí je provedeno velmi precizním způsobem. Respektuje křivky lidského těla, namasíruje i prokrví komplet hýžďové svalstvo Glutea maxima. Opětovnou pulzací uvolní i poslední obratle páteře a stimuluje body známé z čínské medicíny Huanzhong a Changqiang pro redukování přebytečného napětí spodních zad i hýžďové oblasti. Těmito funkcemi rozhodně můžete zcela odstranit problémy spojené se sedavým zaměstnáním.

Funkce prohřátí organismu pomocí infra červených karbonových vláken
Vaše tělo bude prohřívat teplota v rozmezí až 50°C. To samo o sobě má blahodárné pozitivní účinky, které známe z prodeje hydromasážních vířivých van. Sálavé infračervené teplo odstraní napětí a bolesti v zádech a uvolní vaše tělo pro kvalitní masáž. Vlny infračerveného světla stimulují lidské buňky k dobré absorpci této energie všemi buňkami, což aktivuje buněčný metabolismus i hojivé procesy.

3D masáž ramen a horních paží
Masážní křeslo 3D Sensation je vybaveno čelními opěrkami pro dobrou manipulaci s Vaším tělem během masáže. Samo si Vás přidrží ve chvílích, kdy je to potřeba. Čtyři čelní tlakové airbagy jsou také velmi účinné pro samotnou masáž bodů Zhongfu a Tianfu, které Vaše tělo dobře uvolní a opatrně natáhnou mezipáteřní obratle pro jejich lepší elasticitu.

Twist pro spodní záda
Inovovaná funkce z nové dodávky. Důmyslně poskládaný systém tlakových airbagů umí oddělit levou a pravou stranu vzpřimovačů páteře a pracovat antagonisticky, tedy protichůdně. Levá strana vzpřimovačů je masírována vrchním směrem, pravá strana je masírována spodním směrem. Tato funkce pomáhá nastavit správnou pohybovou funkci pro vaši páteř a odstraňuje ztuhlost a přepětí. Rozhodně oceníte při problémech typu „houser“ nebo ze sedavých zaměstnání.

Nastavitelná hlavová opěrka v anatomickém designu
Podhlavník jsme navrhovali tak, aby byl schopen přizpůsobit se do 10cm ve všech směrech různým typům lidské hlavy a aby poskytl exklusivní masáž vrchní šíji i samotné hlavy.

Parametry
DostupnostNA DOTAZ
Barvakrémová
Materiálkůže
KoženéAno
MasážníAno
PolohovacíAno
RelaxačníAno
Související produkty