nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556

Matrace Boxspring plus š.180cm

Produkt již nejde koupit.
Matrace Boxspring plus š.180cm
Kód:
purtex-matrace-boxspring-180
EAN:
Hmotnost:
10.000
Výrobce:
Purtex
Produkt je dočasně nedostupný. Pracujeme na jeho znovuzařazení do naší nabídky v co nejkratším termínu!
Popis

Exklusivní matrace pro náročné složena z několika vrstev vybraných polyuretan ova-pena-pur/">polyuretan ových pěn s vysokou objemovou hmotností a studených pěn COOLFLEX®, které nabízejí vysokou pružnost, tvarovou stálost a dlouhou životnost. Střed jádra matrace tvoří sedmizónová taštičková pružina 16 cm výšky, která dodá optimální vzdušnost a oporu pro tělo uživatele. Matrace byla vyvinuta za účelem užití v exklusivních hotelových provozech, kladoucí důraz na maximální komfort a zároveň bytelnost konstrukce. V potahu je prošitá vrstva „visco“ Bio paměťové pěny GREENFIRST® pro opravdový odpočinek. Tvrdost 3- střední.

- Tencel - Luxusní pletená látka, která absorbuje a odvádívlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokouhygienu matrace. Obsahuje přírodní produktLyocell - viskózové vlákno, které je získávanéz celulózy, tzv. dřevní hmoty. Materiál jeantibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků.Opatřeno úpravou Sanitized – ochrana protiplísním a bakteriím. Ve vrchní části potahu jeprošitá deska z Bio pěny Greenfirst®s účinností proti roztočům, pod ni pak měkkérouno, které dodá příjemný pocit měkkostia vzdušnosti.

- Brilant - Tmavá látka brilantní textury o vysoké gramáži pletená novou technologií. Ve vrchní části potahu je prošitá deska z Bio pěny Greenfirst® s účinností proti roztočům, pod ní pak měkké rouno, které dodá příjemný pocit měkkosti a vzdušnosti.

- Mantova - Designová látka velmi příjemná na omak s podílem přírodní viskózy. Díky unikátnímu designu není vrchní část potahu prošívaná, ale vrstvená. Pod vrchní vrstvou potahu je vložena deska z Bio pěny Greenfirst® s účinností proti roztočům, pod ní pak měkké rouno, které dodá příjemný pocit měkkosti a vzdušnosti.

 

Parametry
DostupnostNA OBJEDNÁVKU
Šířka180 cm
Hloubka200 cm
Výška31 cm