nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556

Matrace Charlotte Bio š.160cm

Produkt již nejde koupit.
Matrace Charlotte Bio š.160cm
Kód:
purtex-matrace-charlotte-bio-160
EAN:
Hmotnost:
10.000
Výrobce:
Purtex
Produkt je dočasně nedostupný. Pracujeme na jeho znovuzařazení do naší nabídky v co nejkratším termínu!
Popis

Vysoce luxusní matrace pro náročné, složena z několika vrstev exklusivních BIO pěn GREENFIRST®. Vrchní profilovaná komfortní vrstva z paměťové Bio pěny GREENFIRST® dodá komfort a vzdušnost. Nosná část matrace je vyřezávaná do speciálních zón, které zajistí optimální polohu páteře během spánku, střední část s měkčenými body v kombinaci s výměnnými díly zajistí potřebný komfort namáhaných partií. Díky výměnným dílům je možné individuální nastavení tuhosti. V potahu je prošitá vrstva „visco“ Bio paměťové pěny GREENFIRST® pro opravdový odpočinek.

- Tencel - Luxusní pletená látka, která ABS orbuje a odvádívlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokouhygienu matrace. Obsahuje přírodní produktLyocell - viskózové vlákno, které je získávanéz celulózy, tzv. dřevní hmoty. Materiál jeantibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků.Opatřeno úpravou Sanitized – ochrana protiplísním a bakteriím. Ve vrchní části potahu jeprošitá deska z Bio pěny Greenfirst®s účinností proti roztočům, pod ni pak měkkérouno, které dodá příjemný pocit měkkostia vzdušnosti.

- Brilant - Tmavá látka brilantní textury o vysoké gramáži pletená novou technologií. Ve vrchní části potahu je prošitá deska z Bio pěny Greenfirst® s účinností proti roztočům, pod ní pak měkké rouno, které dodá příjemný pocit měkkosti a vzdušnosti.

- Mantova - Designová látka velmi příjemná na omak s podílem přírodní viskózy. Díky unikátnímu designu není vrchní část potahu prošívaná, ale vrstvená. Pod vrchní vrstvou potahu je vložena deska z Bio pěny Greenfirst® s účinností proti roztočům, pod ní pak měkké rouno, které dodá příjemný pocit měkkosti a vzdušnosti.

 

Parametry
DostupnostNA OBJEDNÁVKU
Šířka160 cm
Hloubka200 cm
Výška27 cm