nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556

Matrace Salma Air Extra

Produkt již nejde koupit.
Matrace Salma Air Extra
Kód:
purtex-matrace-Salma-air-extra
EAN:
Hmotnost:
10.000
Výrobce:
Purtex
Produkt je dočasně nedostupný. Pracujeme na jeho znovuzařazení do naší nabídky v co nejkratším termínu!
Popis

Exklusivní vysoká sendvičová matrace, ložné plochy ze studené pěny COOLFLEX® se speciální trapézovou profilací, která dodá správnou oporu těla během spánku a optimální provzdušnění matrace, horní ložná plocha je navíc zkomfortněna deskou z BIO pěny GREENFIRST®, uvnitř jádra matrace jsou vloženy speciálně navržené oktany z kvalitních PUR pěn, rozložené do tuhostních zón. Střed jádra tvoří kokosovláknitá deska, která zajistí optimální tuhost a zároveň podporuje provzdušnění matrace. Boky matrace jsou vyrobeny z vybrané tužší polyurethanové pěny pro snadné vstávání. Mezi výhody této matrace patří vzdušnost a ideální opora těla uživatele. V potahu je prošitá vrstva „visco“ Bio paměťové pěny GREENFIRST® pro opravdový odpočinek. Tvrdost 3 - střední.

- Tencel - Luxusní pletená látka, která ABS orbuje a odvádívlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokouhygienu matrace. Obsahuje přírodní produktLyocell - viskózové vlákno, které je získávanéz celulózy, tzv. dřevní hmoty. Materiál jeantibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků.Opatřeno úpravou Sanitized – ochrana protiplísním a bakteriím. Ve vrchní části potahu jeprošitá deska z Bio pěny Greenfirst®s účinností proti roztočům, pod ni pak měkkérouno, které dodá příjemný pocit měkkostia vzdušnosti.

- Brilant - Tmavá látka brilantní textury o vysoké gramáži pletená novou technologií. Ve vrchní části potahu je prošitá deska z Bio pěny Greenfirst® s účinností proti roztočům, pod ní pak měkké rouno, které dodá příjemný pocit měkkosti a vzdušnosti.

- Mantova - Designová látka velmi příjemná na omak s podílem přírodní viskózy. Díky unikátnímu designu není vrchní část potahu prošívaná, ale vrstvená. Pod vrchní vrstvou potahu je vložena deska z Bio pěny Greenfirst® s účinností proti roztočům, pod ní pak měkké rouno, které dodá příjemný pocit měkkosti a vzdušnosti.

 

Parametry
DostupnostNA OBJEDNÁVKU
Šířka90 cm
Hloubka200 cm
Výška34 cm