nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556
Nebyly nalezeny žádné výsledky hledání.
nahoru
položek:

Kožené sedací soupravy

Kožené sedací soupravy

Kůže byla již od pradávna považována za symbol dokonalosti a luxusu. Patříte-li mezi milovníky designových věcí, které neztrácí na hodnotě a přitom zvládnou dělat radost po mnoho dlouhých let, pak je tato kategorie připravena právě vám.


Jaké výhody mají kožené sedací soupravy?

Mezi největší výhodu těchto sestav patří jistě dlouhá životnost čítající několik let. Další výhodou je jistě skutečnost, že tyto soupravy působí velmi luxusním a designovým dojmem. Taková sedačka z kůže se stane dominantou každé místnosti.


Existují nějaké nedostatky kožených sedacích souprav?

Jistým nedostatkem je vyšší pořizovací cena, ale je ale přímo úměrná kvalitě sedací soupravy. Také údržba kožených sedacích souprav je poněkud náročnější, než například údržba sedaček potažených látkou.


Jak o kožené sedačky správně pečovat?

Ideální je, pokud sedačku zbavíte jednou týdně prachu a případných dalších nečistot. Postačí vám k tomu bavlněný hadřík, který můžete namočit do vlažné vody. Koženou sedačku je pak třeba 2 – 4 krát ročně kompletně vyčistit a konzervovat. Sedačku také pravidelně impregnujte ale pouze prostředky k tomu určenými.


Jak se pohybuje cena kožených sedaček?

Sedačky v této nabídce můžete pořídit v cenovém rozpětí od 13 000 až do 45 000 korun. Cena je ale v tomto případě přímo úměrná kvalitě sedací soupravy a její dlouhé životnosti. 

Zpracování dat
Schovat