DÁRKY K NÁKUPU, KTERÉ UDĚLAJÍ RADOST KAŽDÉMU

Rozhodli jste se u nás nakoupit? Vaše volba je správná! Aby nakupování bylo ještě větším potěšením, připravili jsme pro Vás dárky.

Nákup musí být realizován v hodnotě 1 000 Kč a více. Poté si můžete k vybraným produktům, označeným ikonkou "DÁREK ZDARMA" vybrat dárek zdarma k nákupu nad:

  • 1 000 Kč – stříbrný Rondo los  = díky losům se můžete zúčastnit výhry o hodnotné ceny.
  • 5 000 Kč – stříbrny a zlatý Rondo los  = díky losům se můžete zúčastnit výhry o hodnotné ceny.
  • 10 000 Kč – sada vákuových vaků= pomůže vám s nedostatkem místa ve skříni

Dárky zdarma k nákupu nabízíme k většině produktům. Produkty, ke kterým je možné dárek zdarma získat, jsou vždy označeny ikonkou "dárek zdarma".

RONDO -  S nákupem nic nekončí!

Vážení zákazníci,

přinášíme velkou novinu! Stali jsme se partnerem věrnostního programu Rondo.cz. Díky tomu můžete hrát o desítky hodnotných cen denně. Hodnota výher je kolem 1 miliónů korun měsíčně.

Co je Rondo.cz?

Rondo je zábavná hra. Hra, kam vložíte získané Rondony, které vám poskytneme za nákup zboží a můžete hrát o hodnotné ceny. Už za nákup jednoho produktu můžete vyhrát nový iPhone, televizi, notebook apod.

Jak to funguje?

Do zaplaceného balíku vám přidáme los s kódem na dobití do hry Rondo.cz. Pokud tedy zakoupíte produkt v hodnotě 750 Kč s DPH, pošleme vám voucher na dobití 500 Rondonů.

Jak začít hrát?

  1. Na losu setřete pole kde získáte unikátní kód
  2. Jděte na www.rondo.cz/kod 
  3. Zadejte kód a začněte vyhrávat 

Jak a kdy výhru dostanu?

Výhry posílá samotné Rondo a to velmi rychle, stačí se podívat na jejich Facebook, kde je plno referencí: https://www.facebook.com/rondo.hra/?fref=ts

 Rondo hra

Další zajímavé odkazy:

Kalendář výher

Ostatní výherci

Časté dotazy