DÁRKY K NÁKUPU, KTERÉ UDĚLAJÍ RADOST KAŽDÉMU

Rozhodli jste se u nás nakoupit? Vaše volba je správná! Aby nakupování bylo ještě větším potěšením, připravili jsme pro Vás dárky.

Nákup musí být realizován v hodnotě 1 000 Kč a více. Poté si můžete k vybraným produktům, označeným ikonkou "DÁREK ZDARMA" vybrat dárek zdarma k nákupu nad:

  • 1 000 Kč – stříbrný Rondo los  = díky losům se můžete zúčastnit výhry o hodnotné ceny.
  • 5 000 Kč – stříbrny a zlatý Rondo los  = díky losům se můžete zúčastnit výhry o hodnotné ceny.
  • 10 000 Kč – sada vákuových vaků= pomůže vám s nedostatkem místa ve skříni

Dárky zdarma k nákupu nabízíme k většině produktům. Produkty, ke kterým je možné dárek zdarma získat, jsou vždy označeny ikonkou "dárek zdarma".

RONDO -  S nákupem nic nekončí!

Vážení zákazníci,

přinášíme velkou novinu! Stali jsme se partnerem věrnostního programu Rondo.cz. Díky tomu můžete hrát o desítky hodnotných cen denně. Hodnota výher je kolem 1 miliónů korun měsíčně.

Co je Rondo.cz?

Rondo je zábavná hra. Hra, kam vložíte získané Rondony, které vám poskytneme za nákup zboží a můžete hrát o hodnotné ceny. Už za nákup jednoho produktu můžete vyhrát nový iPhone, televizi, notebook apod.

Jak to funguje?

Do zaplaceného balíku vám přidáme los s kódem na dobití do hry Rondo.cz. Pokud tedy zakoupíte produkt v hodnotě 750 Kč s DPH, pošleme vám voucher na dobití 500 Rondonů.

Jak začít hrát?

  1. Na losu setřete pole kde získáte unikátní kód
  2. Jděte na www.rondo.cz/kod 
  3. Zadejte kód a začněte vyhrávat 

Jak a kdy výhru dostanu?

Výhry posílá samotné Rondo a to velmi rychle, stačí se podívat na jejich Facebook, kde je plno referencí: https://www.facebook.com/rondo.hra/?fref=ts

 Rondo hra

Další zajímavé odkazy:

Kalendář výher

Ostatní výherci

Časté dotazy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení