Co potřebujete k lepšímu zdraví? Obklopit se krásou a designem.

Krása rovná se zdraví, protože spokojenost a štěstí zlepšuje vaši imunitu stejně jako zdravá míra slunce v létě. Takže nehleďte jen na užitečnost a pragmatické výrobky. Život bez krásy všude kolem by byl velice pochmurný. Věřte, nebo ne, ale i takový překrásný design z přírodních materiálů, které umocňují vše kolem vás pozitivním nábojem, dokáže divy. Energetické toky ve vašem domě či bytě dokáží posílit váš organismus. Nejen proto, jak působí svým vzhledem, ale i jakou energetickou zatíženost si s sebou nesou.

Designérem atmosféry vlastního domova

Není tedy od věci podívat se a inspirovat na to nejkrásnější, co vám můžeme z naší nabídky poskytnout pěkně na jednou místě. A obvykle navíc s krásným bonusem nového zboží za lepší ceny nebo velmi výhodně.

Špičkové elegantní lůžko s vysokým čelem splní veškeré nároky na komforti kvalitu. Moderní čalouněná postel v rozměrech 180x200 cm vyladí každou ložnici k vytříbenosti a nezapře jedinečnou kvalitu i nadčasovost včetně pohodlí.

Dětské postele a dětský nábytek se nyní pohybují až o 25 - 35 % levněji než obvykle. Vaše štěstí tedy umocní i výhodný nákup s velkou slevou. Spokojená bude celá rodina. Navíc vám přírodní materiály umožní i velmi příjemným způsobem libovolně nakombinovat nábytek s dalšími kousky nebo se na něm přímo kreativně vyřádit. Dětská sestava, vyrobená z lamina se obvykle vyskytuje v provedení bílé barvy v kombinaci dubem sonoma. Velmi oblíbenou variantou do dětských pokojů, již si nemohou rodiče vynachválit, bývá skvělá vyvýšená postel se schůdkami dohromady s PC stolkem. Navíc obsahuje i bezpečnostní zábradlí, aby vaše dítko nespadlo v noci během divokého spánku. 

 

publicdoc-1-5_-1_-1_99959publicdoc-1b_-1_-1_175682
 

Životně důležitý design i krása

Obklopit se můžete i malým štěstím, a dělat si radost různými překrásně designovými hrnečky, koupelnovými doplňky a obecně vybírat z celé široké řady našich bytových doplňků. Navíc si můžete dopřát ještě rychle požitek z překrásného pohupování v luxusním závěsném křesle. A to nejen na zahradě, stačí třeba i terasa nebo větší balkon k vychutnání posledních letních paprsků a k tomu melodie podle výběru ze špičkové stereosoupravy. V houpacím křesílku Barcelona si užijete dokonalé momenty a nachytáte krásu, štěstí i bronz na celou zimu. 

publicdoc-2-4_-1_-1_66028
 

V krásné kuchyni se vaří samo, nebo ne?!

Kuchyňská linka 240 v kombinaci barev bílé a červené KN409 patří  mezi velmi oblíbené modely do každé vkusné malé domácnosti.

  • červená podtrhuje chuť k jídlu - pro labužníky i gurmány oku na míru
  • bílá fascinuje svou čistotou a příjemným kontrastem tlumí dynamiku červeného protipólu - krásná kombinace i pro jedlíky, kteří se krotí

Kuchyně si samozřejmě nezadá ani s kvalitou, kterou krása jen podtrhuje. Při menších rozměrech objevíte v kuchyňské sestavě spodní dvířka ve výšce 82 cm, do hloubky 50 cm a s šířkou 80 cm. Pod dřezen se skromně ukrývají další skříňky a zásuvky obsahují systém metabox. V současnosti i dlouhodoběji nabízíme novinky za skvělé nižší ceny.

A myslíte už na první podzimní vlaštovky s příjemným posezením, které lahodí nejen tělu, ale též očím? Nejnovější hity sezóny vynikají různými styly. Ovšem mít doma prvotřídního ušáka v provokativně laděné zelené, která působí zároveň konejšivou energií, tomu nelze odolat. Obzváště patříte - li mezi vášnivé čtenáře. A co jste nestihli přečíst o letních prázdninách, to můžete kvapem dohnat na podzim. S tím rozdílem, že vás nebude nic vyrušovat tolik jako na pláži. Hedvábné večery plné dobrodružství jedině v parádním křesle podle vašeho vkudu.

Nejen krása, ale i vysoká kvalita, odolnost a pružnost líbivě magického Cupida. Křeslo v kouzelném odstínu zelené vyvolává touhu přilepit se na něj nejen zrakem. Anebo varianta v bílé jak polární záře do chirurgicky čistých myšlenek v robustnějším provedení a luxusu z teflonové látky. Potah je omyvatelný, v mnoha barevných variantách a kůže pravá. Ideální pro milovníky prestiže, kteří rádi investují do značkového komfortu v krásném provedení.

  

publicdoc-3-2_-1_-1_123177publicdoc-3b_-1_-1_47166
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení