nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556
 » Už víte, jak nejlépe relaxovat v létě na zahradě? Třeba na pohodlném lehátku

Už víte, jak nejlépe relaxovat v létě na zahradě? Třeba na pohodlném lehátku

14.07.2017 

Alfou a omegou dobrého odpočinku je i kvalitní nábytek

Mezi nejoblíbenější relaxaci v létě patří vhodně nakombinovaný aktivní relax s pasivním odpočinkem, a i proto je jedna z nejlepších cest k báječným letním chvilkám vhodně zmaximalizována spočinutím na pohodlném lehátku. Nebo v pohodlném vypolstrovaném křesle. Design vždy potěší. Pohoupat se ve větru ve vlastní hamace, kterou při vichru nebo dešti ukryjete i pod střechu do vhodného prostoru. Využití pak nalezne i v loftech. Multifunkční zahradní nábytek leckdy najde využití celoročně. Tvary, barvy a materiál závisí na vašich představách i možnostech.

Luxusně si poležet můžete jako u moře.

 

Mezi nejstylovější kousky v letním počasí patří:

Nábytek z umělého ratanu

- Luxusní dřevěná lehátka

Zahradní houpačky a sítě

Kovový a hliníkový zahradní nábytek

 

Nábytek z umělého ratanu

Lehce se udržuje, voděodolný, odolný i proti povětrnostním podmínkám. Své místo najde nejen na zahrádkách rodinných domků, ale i u bazénů,v restauracích, kavárnách. Náš tip je moderní elegantní kolekce v sadě Barcelona v nadčasové šedé barvě v konstrukci z hliníku, z níž lze nakombinovat sestavu skládající se z křesla Barcelona - váží pouze 4 kg, dokopit lze stolek, i lehátko nebo závěsnou houpačku ve stejném designu.

Houpačka Barcelona

Luxusní dřevěná lehátka 

Záleží, jak často a rádi ležíte, podle této kapacity se vyplatí investovat buď do dražších typů nebo levnějších variant v případě občasného několikaminutového požitku v leže. (Pořizovací cena se pohybuje již od 2800 Kč.) Lehátko s aretací v šedé barvě, top lehátko v hnědé barvě Barcelona nebo lehátko relaxační De luxe, atd. Výborné univerzální lehátko dřevěné La manche také rozložíte a ušetříte prostor při jeho skladování. Jelikož je vyrobené z exotické akácie, vyznačuje se odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Dřevěná lehátka mají výhodu přírodního materiálu, čímž poskytují i unikátní zbarvení každého kusu nábytku. Doporučuje se ovšem natřít teakovým olejem, který zachová původní zabarvení.

K super lehátku patří také praktický a užitečný obal na lehátko.

Zahradní houpačky a sítě 

Houpačky na zahradu se pohybují v různých cenových relacích, záleží na vašich požadavcích a komfortu. Podle zpracování a a použitých materiálů se oblibě těší zejména kovové a dřevěné modely. Z mnoha barevných kombinací si vybere každý dle svého vkusu, navíc existují i varianty se stříškou, které poskytují oporu proti zákeřným slunčním paprskům při prudkém slunečním záření, a zároveň poskytují chladivý stín, chrání i před nevítaným sprchnutím, hmyzem nebo špatně namířenou sprchou ze zahradní hadice.

Houpačka Cannes

Kovový a hliníkový zahradní nábytek

patří také mezi velmi žádané letní kousky. Skvěle si pohovíte i na venkovní hnědočerné židli s hliníkovou konstrukcí a s výplní černé francouzská textilie. Skvost pro každou zahradu. Dost možná se návštěv už nezbavíte. Milovníkům zahradního designu v luxusním ratanu je určeno venkovní křeslo s hliníkovou konstrukcí a umělým ratanovým výpletem v šedé barvě mocca.

Inspirativní a ergonomicky vhodné zahradní sestavy propojené s designem potěší vaše tělo, mysl, zdraví a také zrak. Rádi se sluníte a chybí vám slunečník?

Zahradní sestavy a ratanový nábytek zvelebí nejedny záda v zahradě. Pro větší komfort se doporučuje doplnit zahrádky úložnými boxy. Usnadní vám plynulé poležení bez permanentního vstávání. Ať už chladící boxy, nebo obyčejné dřevěné.

Náš tipZahradní sestava s polstry EDINBURGH 4+1

V neposlední řadě nezapomeňte rovněž na pergoly a další kousky, které zpříjemní odpočinek bez vystavení nebezpečným UV paprskům a veškerému škodlivému záření. 

Inspirujte se i v níže přiloženém videu, které vám poskytne informace o produktech v akci. Už víte, jak obohatit zahradu výhodně?

video

Další články

Co potřebujete k lepšímu zdraví? Obklopit se krásou a designem.

14.08.2017
Štěstí je klíč ke zdravější imunitě Krása rovná se zdraví, protože spokojenost a štěstí zlepšuje vaši imunitu stejně jako zdravá míra slunce v létě. Takže nehleďte jen na užitečnost a pragmatické výrobky. Život bez krásy všude kolem by byl velice pochmurný. Věřte, nebo ne, ale i takový překrásný design z přírodních materiálů, které umocňují vše kolem vás pozitivním nábojem, dokáže divy. Energetické toky ve vašem domě či bytě dokáží posílit váš organismus. Nejen proto, jak působí svým vzhledem, ...
více >

Rozdíl mezi komodou a vitrínou?

08.08.2017
Jak se orientovat mezi vitrínami? Vybírat můžete z mnoha variant různých typů. Existuje chladící vitrína, prosklená vitrína neboli skleněná, kterou naleznete i ve variantě rohové. Tyto modely plní především funkci vystavovací, svých oblíbených předmětů (knih, modelů, atd.), aby se na ně neprášilo. Máte je hezky zaparkované na očích a nepoškodí se. Praktičnost takové vitríny či komody je nedocenitelná. Pozor však, pokud se po bytě pohybují děti a hrají si s předměty létajícími vzduchem, pak by m...
více >

Jaké vybrat typy chladících boxů a tašek na pláž a cesty?

31.07.2017
Proč je chladící box v létě už nezbytnost a podle čeho si vybrat? Chladící tašky či boxy jsou v létě nezbytností a investice i do nejmenšího modelu se vyplatí. Ledničku na zádech nikdo v dnešní době už tahat nemusí. Nikdy nevíte, kde uvíznete, ať už pěšmo nebo po cestě na koupaliště autem či v jiném dopravním prostředku. Podívejme se tedy na kritéria a výhody jednotlivých možností. Ponejvíce se liší chladící tašky zejména dekorem, velikostí a také konstrukcí. Zajímá vás, jak může takový chladíc...
více >