nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556

Velkolepé výhody vyklápěcí postele aneb jak si nejlépe svátečně poležet

Chcete mít domácí prostor ve vlastní režii? Jak rozmístit interiér, když není kam dát nábytek? Geniální řešení nabízí právě vyklápěcí formy postelí, které vyřeší leckterý rébus s koupí vhodného lože. Kdo potřebuje mít doma zároveň i pracovnu, tomu umožní velkoryse přeměnit během chvíle ložnici v home office.

Svůj svět

Vysokou výklopnou postel uvítají zejména singles a studenti, především pro její praktičnost. Hodí se do každého malého prostoru, třeba do dětského pokoje. Navíc díky stabilní konstrukci zaručuje dokonalý odpočinek se spoustou pohodlí navíc. Vaše malá domácnost takto s výklopnou postelí 140 CP-01 bílá mat ze sektoru CONCEPT PRO zaručí dostatečný komfort i bezpečnost. Sklápěcí postel obsahuje efektivní řešení z velmi kvalitního lamina. Tento účinný systém pouze připevníte ke zdi a získáte dokonalý prostor nebo ideální odpočinek. Mechanismus postele zabraňuje samovolnému otevření.

Můžete využít mnoha možností a variant, rozmítejte dobře nad velikostí. Navíc je – li rošt v ceně postele jako u této skvělé alternativy („Doporučujeme velikost 140 x 200 x výšku do 18 cm „) tradiční postýlky, vyplatí se i vzhledem k odolnosti proti poškrábání, poškození a vlkosti i vysokým teplotám.

Rodinná pohoda

Postel vypadá v zavřené poloze jako skříň, tudíž zapadne do každé domácnosti. Díky funkci STOP zajistí bezpečné otevírání i zavírání a manipulaci jedním prstem. Výklopná postel drží po přišroubování ve zdi velice pevně a bezpečně. „Nábytek je vyroben z kvalitního lamina s ABS hranou. Postel nabízíme v několika velikostech a barevných provedeních.“ Nakonec zjistíte, že i proudění energií v prostoru se úžasně vylepší ve stylu feng shui. 

Klid, harmonie a plno dalších výhod, které přináší varianta vyklápěcích postelí, se skutečně projeví zkvalitněním bydlení a případně optickým zvětšením menších prostor. Jelikož by měla být postel čelem ke stěně, automaticky tuto podmínku dobrého lože splníte. Mnoho krásných modelů k výběru neochudí ani estetický zážitek. Vyberte si svůj prototyp dle vkusu a zharmonizujte obydlí tak, že vám zůstane místo i pro vhodné dekorace a doplňky.

Zpracování dat
Schovat