nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556
 »  »  »  » Závěsná skříňka RABESCA SFW2D dub wilson
Závěsná skříňka RABESCA SFW2D dub wilson
Závěsná skříňka RABESCA SFW2D dub wilsonZávěsná skříňka RABESCA SFW2D dub wilsonZávěsná skříňka RABESCA SFW2D dub wilsonZávěsná skříňka RABESCA SFW2D dub wilsonZávěsná skříňka RABESCA SFW2D dub wilsonZávěsná skříňka RABESCA SFW2D dub wilsonZávěsná skříňka RABESCA SFW2D dub wilsonZávěsná skříňka RABESCA SFW2D dub wilsonZávěsná skříňka RABESCA SFW2D dub wilson

Závěsná skříňka RABESCA SFW2D dub wilson

Dostupnost:
DO 2 TÝDNŮ
Doručujeme: 
2 - 4 týdny
Záruka:
24 měsíců
45%
3 294  Kč
1 810 Kč
 ks
při nákupu nad 10 000 Kč = doprava ZDARMA
2 - 4 týdny
parametrhodnota
Šířka142 cm
Hloubka31 cm
Výška36 cm
Dekordub
Dekor detailnědub wilson
Materiállamino
Skříňky na zeďAno
Police na zeďAno
Hmotnost21 kg
Popis

Závěsná skříňka na zeď v barevném provedení dub wilson má krajní skříňky s otvíráním dvířek doleva a doprava, uprostřed jsou 2 otevřené poličky. Max. únosnost skříňky je 20 kg.
Skříňka náleží do sektorové kolekce moderního nábytku RABESCA, která se vyznačuje vkusnou jednoduchostí, bezúchytkovým otevíráním dvířek a zásuvek, které zdobí stříbrná lišta, a zkosenými bočními rámy jednotlivých prvků sestavy. Ve dveřích vitrín je tvrzené kouřové sklo, které uvnitř doplňují skleněné police. K vitrínám si můžete z naší další nabídky přiobjednat LED osvětlení, jenž dodá jiskru celé sestavě. Zásuvky u jednotlivých dílů sestavy jsou osazeny ložiskovým výsuvem a značkové panty umožňují posuv všemi směry. Nábytkem ze systému RABESCA zařídíte jídelnu i obývací pokoj přesně podle Vašich představ. Sektor RABESCA nabízíme v barvě dub wilson a alhambra, pokud Vám však nevyhovuje žádná z těchto barev, či by se Vám líbilo spíše něco jiného, můžete si vybrat z naší rozmanité nabídky jiných sektorových sestav přesně podle Vašeho vkusu.
Vitrínu dodáváme v demontovaném stavu.