Domeček s pískovištěm MONIKA

2 690 Kč
na dotaz
150;140;180;

Hrací domek s pískovištěm MONIKA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pískoviště se stříškou je dodáváno včetně poklopů pro zakrytí. Rodiče se nemusí obávat nočních návštěv kočiček a jiných zvířátek, kteří si v písku dělají své potřeby.
Borovicové dřevo, ošetřené zelenou tlakovou impregnací proti nepříznivým vlivům počasí a stárnutí, může být nedokonale začištěné díky strojovému opracování (nebrání však plnohodnotnému využití). Pokud bude dřevo vystavené nějaký čas povětrnostním vlivům, zelené zabarvení zcela zmizí a dřevo získá šedou patinu. Domečky a hřiště doporučujeme natřít oblíbenou barvou Vašeho dítěte.
Výška sedátka: 195 mm.
Rozměry hřiště: 1200 x 1200 mm.
Celková plocha: 1400 x 1500 mm.
Celková výška: 1800 mm.
Dodáváno demontované, složené na paletě. Součástí balení je sada šroubů a montážní návod. Bez písku.
Zboží je impregnováno hloubkovou tlakovou impregnací, a je tak uzpůsobeno ke skladování venku. Impregnace nemá ochranu proti UV záření, tudíž je velmi pravděpodobné, že zejména v letních měsících  zboží změní svou barvu, jedná se o přirozený jev každého dřeva, které není ochráněno nátěrem.
Všechny produkty určené pro děti prošly úspěšnou certifikací TUV, tzn. testování mezinárodních norem a směrnic, které jsou spojeny s předními známkami kvality a bezpečnosti. Tento dětský zahradní program není certifikovaný pro komerční použití ve školkách, školách a dětských hřištích. Lze jej použít pouze pro domácí užití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská hřiště a domečky
Záruka: 24
Hmotnost: 70 kg
Dostupnost: skladem do týdne
Šířka: 150
Dekor: borovice
Materiál: dřevo
Pískoviště: ANO
Venkovní: ANO
Zahrada: ANO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: