nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556
Nakup Nábytek.cz » Zahrada » Dětská hřiště a domečky » Domeček s pískovištěm MONIKA

Domeček s pískovištěm MONIKA

při nákupu nad 20 000 Kč doprava ZDARMA
Doručíme do: 
29.07.2019
2 690 Kč
 ks
Hmotnost:
70 kg
Záruka:
24 měsíců
do 5 dnů
parametrhodnota
Šířka150 cm
Hloubka140 cm
Výška180 cm
Dekorborovice
Materiáldřevo
PískovištěAno
VenkovníAno
Hmotnost70 kg
Popis

Pískoviště se stříškou je dodáváno včetně poklopů pro zakrytí. Rodiče se nemusí obávat nočních návštěv kočiček a jiných zvířátek, kteří si v písku dělají své potřeby.
Borovicové dřevo, ošetřené zelenou tlakovou impregnací proti nepříznivým vlivům počasí a stárnutí, může být nedokonale začištěné díky strojovému opracování (nebrání však plnohodnotnému využití). Pokud bude dřevo vystavené nějaký čas povětrnostním vlivům, zelené zabarvení zcela zmizí a dřevo získá šedou patinu. Domečky a hřiště doporučujeme natřít oblíbenou barvou Vašeho dítěte.
Výška sedátka: 195 mm.
Rozměry hřiště: 1200 x 1200 mm.
Celková plocha: 1400 x 1500 mm.
Celková výška: 1800 mm.
Dodáváno demontované, složené na paletě. Součástí balení je sada šroubů a montážní návod. Bez písku.
Zboží je impregnováno hloubkovou tlakovou impregnací, a je tak uzpůsobeno ke skladování venku. Impregnace nemá ochranu proti UV záření, tudíž je velmi pravděpodobné, že zejména v letních měsících  zboží změní svou barvu, jedná se o přirozený jev každého dřeva, které není ochráněno nátěrem.
Všechny produkty určené pro děti prošly úspěšnou certifikací TUV, tzn. testování mezinárodních norem a směrnic, které jsou spojeny s předními známkami kvality a bezpečnosti. Tento dětský zahradní program není certifikovaný pro komerční použití ve školkách, školách a dětských hřištích. Lze jej použít pouze pro domácí užití.

Vyfiltrujte si více podobných produktů:
Dřevěné
Zpracování dat
Schovat