Pohovky

Nejprodávanější

879 položek celkem
Rozkládací pohovka, šedá, FRENKA BIG BED
10 990 Kč
Rozkládací pohovka, hnědá, FRENKA BIG BED
10 990 Kč
Rozkládací pohovka, béžová, ARKADIA
8 880 Kč
Rozkládací pohovka, hořčicová, ARKADIA
8 880 Kč
Rozkládací pohovka, hnědá, FRENKA
9 990 Kč
Rozkládací pohovka, šedá, FRENKA
9 990 Kč
Rozkládací pohovka, šedá látka, OTISA
5 990 Kč
Rozkládací pohovka,tyrkysová, FRENKA
9 990 Kč
Rozkládací pohovka, béžová, GOLDIA
5 450 Kč
Rozkládací pohovka, hnědá, ARKADIA
8 880 Kč
Rozkládací pohovka, tyrkysová, ARKADIA
8 880 Kč
Rozkládací pohovka, šedá, ARKADIA
8 880 Kč
Pohovka, bílá/černá/světle šedá, Vildan
20 990 Kč
Pohovka, bílá/šedá/tyrkysová, VILDAN
20 990 Kč
Pohovka, šedá látka, levá, BROKEN
5 820 Kč
Pohovka, šedá látka, pravá, BROKEN
5 820 Kč
Rozkládací pohovka, šedá/zelená, TABIR
12 890 Kč
Rozkládací pohovka, hnědá látka, DORUK
11 460 Kč
Rozkládací pohovka, šedá látka, DORUK
11 460 Kč
Nahoru
Další produkty

POHOVKY

Pohovky jsou oblíbeným kusem nábytku, který povětšinou nechybí v žádné domácnosti. Jedním z důvodů je i jejich cenová dostupnost.

CENA: ČÍM SE LIŠÍ LEVNÉ POHOVKY OD TĚCH LUXUSNÍCH? 

  • Samozřejmě existují obří pohovky vyrobené z kvalitní kůže, na výběr ale máte také pohovky z ekokůže nebo s designovým textilním potahem. Pokud navíc potah utrpí v průběhu let škody, můžete nechat pohovku jednoduše přečalounit. Obvykle vás ale vyjde levněji pořízení nové pohovky.
  • V této kategorii najdete cenově dostupné, ale i dražší pohovky, vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů, které jsou zárukou dlouhé životnosti a vysokého komfortu.
  • Vybírat si můžete z pohovek do tvaru písmena „I“, které se skvěle hodí do menších pokojů a jsou cenově dostupnější. Dražší variantu spatřujeme v pohovkách tvarovaných do písmene „L. Ty nejdražší „účkové“ se hodí do větších obývacích pokojů, kde je potřeba usadit početnější návštěvy. Tyto pohovky jsou obvykle také nejdražší.

JAKÝ JE ROZDÍL POHOVKY OD SEDAČKY?

Pohovka se od sedací soupravy liší svým jednoduchým obdélníkovým tvarem bez prodloužených dílů. Obecně řečeno je dobré volit pohovku tam, kde není dostatek prostoru právě pro již zmíněné sezení atypického tvaru, které zabírá více místa.

JAK VYPADÁ ČALOUNĚNÁ POHOVKA

Čalounění představuje povrchovou úpravu materiálů a prostorů potažením látkou, kůží, koženkou nebo jiným přírodním či syntetickým materiálem. V případě, že dojde k poškození čalounění, nemusíte kus nábytku vyhazovat, stačí jej jednoduše přečalounit a pohovka je opět jako nová. Jedná se proto o velmi ekonomické řešení, díky kterému ušetříte peníze i čas.

VOLIT KLASICKOU NEBO ROZKLÁDACÍ POHOVKU?

Vždy záleží na tom, kolik místa můžete nové pohovce obětovat. Pokud je v místnosti dostatek prostoru a vy čas od času hostíte návštěvy, je dobré vsadit na rozkládací pohovku, která může dost dobře suplovat postel. Rozkládání pohovek je dnes již velmi jednoduché a intuitivní. Naopak v menších bytech či místnostech, kde bojujete s každičkým centimetrem místa, je ideální, pokud zvolíte klasickou nerozkládací pohovku.

ZVOLIT POHOVKU S ÚLOŽNÝM PROSTOREM NEBO BEZ?

Zde hovoří všechny argumenty pro pohovku s úložným prostorem. Získáte tak další místo k uložení věcí, které nemusíte mít neustále na očích. Do prostoru v pohovce lze uložit třeba i peřiny, prostěradla nebo další ložní povlečení. Na druhou stranu jsou většinou takové pohovky s úložným prostorem dražší