Křesla

Nejprodávanější

688 položek celkem
Rozkládací křeslo, hnědá, ARKADIA
3 530 Kč
Rozkládací křeslo, béžová, ARKADIA
3 530 Kč
Rozkládací křeslo, hořčicová, ARKADIA
3 530 Kč
Rozkládací křeslo, tyrkysová, ARKADIA
3 530 Kč
Rozkládací křeslo, šedá, ARKADIA
3 530 Kč
Křeslo ušák, světlešedá/ořech, RUFINO
6 370 Kč
Křeslo ušák, růžová/ořech, RUFINO
6 370 Kč
Křeslo ušák, zelená/ořech, RUFINO
6 370 Kč
Křeslo ušák, modrá/ ořech, RUFINO
6 370 Kč
Křeslo ušák, béžovozlatá/ořech, RUFINO
6 370 Kč
Křeslo, béžová ekokůže, CALERA
2 360 Kč
Křeslo, černá ekokůže, CALERA
2 360 Kč
Lenoška s taburetem, šedá, pravá, DURAN
7 640 Kč
Křeslo-ušák, měděná / černá, Rodeza
6 560 Kč
Křeslo-ušák, mentolová / buk, Rodeza
6 560 Kč
Křeslo-ušák, světle / černá, Rodeza
6 560 Kč
Křeslo-ušák, krémová / černá, Rodeza
6 560 Kč
Nahoru
Další produkty

KŘESLA 

Křesla nebo taburety potažené kvalitní textilní tkaninou působí velmi vkusně. Stejnou parádu uděláte také s eko kůží, která je trendem posledních let. Nejen, že lze doplňky potažené látkou či eko kůží pořídit za poměrně nízkou cenu, také je lze poměrně snadno udržovat.

CO JE TO VLASTNĚ EKO KŮŽE?

Eko kůže je velmi zjednodušeně řečeno „náhražka pravé kůže, vyráběná z moderních syntetických materiálů. Její základ obvykle tvoří látkový podklad (bavlněný úplet), na který se nanáší vrstva netoxického polyuretanu. Na první pohled je eko kůže k nerozeznání od pravé kůže. Cena bytových doplňků z eko kůže je však mnohonásobně nižší.

JAKÉ JSOU VÝHODY KŘESEL A TABURETŮ Z EKO KŮŽE?

Největší výhodou je jistě jejich pořizovací cena. Mezi další výhody pak patří prodyšnost materiálu, jeho pevnost i odolnost proti oděru. Eko kůže navíc může mít, na rozdíl od přírodní kůže, prakticky jakoukoli barvu.

EXISTUJÍ NĚJAKÉ NEVÝHODY EKO KŮŽE?

Každá mince má dvě strany. I u eko kůže proto můžeme pozorovat několik nevýhod. Jednou z nich je například nízká pořizovací cena, než u kožených doplňků. Zmínit musíme i skutečnost, že eko kůže je náchylnější na skvrny po tekutinách, které je velmi obtížné odstranit.

ZVOLIT LÁTKU NEBO EKO KŮŽI?

To samozřejmě záleží na vašich preferencích ale i představách. Pokud máte v obývacím pokoji koženou sedačku, pak bude vhodné vybrat k ní i podobné koženkové křeslo nebo taburet. V opačném případě vsaďte na praktické látkové provedení.

JAK UDRŽOVAT EKO KŮŽI?

Životnost nábytku můžeme prodloužit tím, že se o něj budeme řádně starat. V první řadě je dobré, pokud tento doplněk nebudeme vystavovat přímému slunečnímu záření a zdrojům tepla. Při čištění se vyvarujte chemických prostředků nebo čisticích prostředků s abrazivními částečkami, které by mohly eko kůži poškrábat. Taburet nebo křeslo čistěte pouze navlhčeným hadříkem či houbičkou a používejte speciální přípravky pro údržbu eko kůže.

JAK UDRŽOVAT LÁTKOVÝ POTAH?

Pokud se na taburetu nebo křesle objeví skvrna, je dobré postižené místo nejdříve vysát nebo jemně vykartáčovat kartáčem s měkkými štětinami. Samotné čištění provádějte plynulými tahy, a to vždy po směru vlasu. Opět se vyhněte agresivním čisticím prostředkům a používejte pouze ty, které jsou k čištění látkového potahu primárně určeny.