Elegantní taburety: Jeden kus nábytku a několik funkcí

Bojujete v interiéru s každičkým centimetrem místa? Máte problém usadit početnější návštěvu a schází vám úložné prostory? Známe způsoby, jak se vyjmenovaných problémů zbavit jednou pro vždy. Stačí si pořídit praktický doplněk do domácnosti a máte vystaráno! O čem je řeč? O elegantních taburetech, které plní v místnosti nejednu funkci.

Úložný prostor 

Některé taburety disponují úložným prostorem, kterého není v interiérech nikdy dost. Potřebujete rychle uložit rozházené hračky, časopisy nebo deky či kousky oděvu? Stačí odklopit víko taburetu a napěchovat ho vším, co nechcete, aby měla nečekaná návštěva hned na očích.

getimage (13)publicdoc-taburet-latkovy_-1_-1_62181
 

Podnožka

Co může být lepší, než odpočinek po náročném pracovním dni s knihou a šálkem oblíbeného čaje či skleničkou vína v ruce? Když si k tomu všemu ještě parádně natáhnete nohy a umístíte je do vyvýšené pozice, neexistuje snad nic, co by vás mohlo ze zasloužené pohody vytrhnout. Nemáte rozkládací křeslo s podnožkou? Nevadí! Stačí vytáhnout menší taburet a je po problému!

 

Odkládací stolek

Přichystali jste královskou hostinu a přecenili rozměry stolu? Nezoufejte! I v takové situaci přijde vhod taburet. Ten poslouží jako odkládací stolek pro věci, které se už na stůl jednoduše nevlezly. V takovém případě je ovšem dobré, pokud zvolíte taburet s pevnou odkládací plochou.

 

Provizorní sedátko

Čekáte návštěvu a už dopředu víte, že se všichni na sedačku jednoduše neposkládáte? I v takovém případě přijde vhod taburet. Ve chvíli, kdy jej nepotřebujete, ho stačí jednoduše zasunout pod stůl nebo schovat do skříně a jakmile vám pochybí místo k sezení, jednoduše z „rukávu“ vytáhnout praktický triumf.

getimage (14)
 
 

V dřívějších dobách byly taburety součástí luxusního dámského sofá. V průběhu let se však jejich podoba i funkce změnila. Kromě výše uvedeného mohou taburety sloužit také jako stupínky pro menší dítka nebo sedák do předsíně, který usnadňuje obouvání a vyzouvání.

getimage (15)getimage (16)
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení