Kuchyňské baterie

Dřezové vodovodní baterie jsou nezbytnou součástí každé kuchyně. Jedná se o zařízení, která používáme každý den, a proto bychom neměli podceňovat jejich výběr. Při výběru je důležité, si uvědomit, že baterie musí plnit nejen praktickou funkci, ale také designově ladit se dřezem a zbytkem interiéru. 

Do kuchyně stojánkovou baterii
Existují dva typy baterií - stojánkové a nástěnné. Nástěnné se používají spíše v koupelnách u sprchy nebo vany, stojánkové jsou pak skvělou volbou do kuchyně. Výhodou stojánkových baterií je navíc nenáročná montáž, při které nemusíte uzavírat vodu v celém bytě. Stačí pomocí ventilů uzavřít přítok vody.

Důležitá je kvalita a životnost
Základem dlouhé životnosti jsou u každé baterie především kvalitní keramické kartuše a kovové úchyty. Kartuše z jiných materiálů špatně odolávají tlaku vody a vodnímu kameni, a baterie tak začínají během krátké doby prosakovat. V naší nabídce najdete pouze baterie s keramickými kartušemi.

Námi nabízená kolekce vodovodních baterií je charakteristická velmi pěkným, nadčasovým designem. Baterie jsou vyrobeny v souladu s vysokými požadavky kladenými na jejich technické a funkční parametry. Tato řada baterií nabízí výběr různých materiálů a povrchové úpravy s cílem optimálního designového řešení kuchyně. Vodovodní baterie CANTO má inovovanou výsuvnou sprchu, která zajistí pohodlnější práci u dřezu.