nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556

Houpací křesla

Filtr parametrů
ŠířkaHloubkaVýška
Cena
Cenový limit
BarvaMateriál
HoupacíRelaxační
ŠířkaHloubkaVýška
Houpací křeslo MAX R24
Houpací křeslo MAX R24
Líbí se  (15)
- 7 %
5 334 Kč
4 939 Kč
Šířka63
Hloubka70
Výška114
NA OBJEDNÁVKU
nahoru
položek:

Houpací křesla

Houpací křesla budete pravděpodobně znát z interiéru našich babiček. Zapátrejte v paměti a vzpomeňte si na to, kolik času jste houpáním na tomto křesle strávili. Uvažujete o jeho pořízení? Skvělá volba! Takové houpací křeslo je totiž praktickým společníkem, s nímž si užijete spoustu zábavy.

Jak houpací křeslo vybírat?

Důležitý je samozřejmě design, ale také bezpečnost křesla. Na jeho zadní straně by proto měly být speciální bezpečnostní pojistky, které zabraňují pádu. Co se týče designu, ten přizpůsobte ostatnímu nábytku v místnosti.

Zvolit světlé nebo tmavé dřevo područek? 

Houpací křesla jsou obvykle doplněna o dřevěné područky ve světlém nebo tmavém provedení. Barvu dřeva opět přizpůsobte ostatnímu vybavení v místnosti. Ideální je, pokud spolu ladí okna a dveře a v jiném barevném provedení je vyveden nábytek, kterým je místnost zařízena.

Jaké jsou potahy houpacích křesel? 

V drtivé většině případů jsou houpací křesla potažena látkovým potahem, který je velmi jednoduchý na údržbu a příjemný na dotek. Další předností látkového potahu je také nízká pořizovací cena a poměrně dlouhá životnost.  

Vybírat křeslo s taburetem nebo bez?

U některých modelů je součástí křesla také praktický taburet, který může posloužit jako podpěra nohou, menší stolička usnadňující obouvání a vyzouvání nebo odkládací prostor pro nejrůznější maličkosti.