nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556

Bílé sedací soupravy

Filtr parametrů
ŠířkaHloubkaVýška
Cena
Cenový limit
BarvaBarva detailněMateriál
Do "U"EkokůžeKoženéRohovéPravé provedeníLevé provedení
ŠířkaHloubkaVýška
Rozkládací rohová sedačka v bílé a šedé barvě KN282
Rozkládací rohová sedačka v bílé a šedé barvě KN282
Líbí se  (126)
- 9 %
16 334 Kč
14 850 Kč
Šířka255
Hloubka144
Výška90
K DISPOZICI
nahoru
dalších  36
položek:

Bílé sedací soupravy

Bílá je již od pradávna barvou čistoty a nevinnosti. Pokud si libujete v nábytku či doplňcích této barvy, pak máte pravděpodobně sklon k perfekcionalismu, abstraktním idejím a odvážným plánům. Postupujete cílevědomě a perspektivně, což je velmi cenná a důležitá vlastnost.


Kam se bílé sedací soupravy hodí?

S bílou sedačkou nešlápnete vedle prakticky v žádném interiéru. Jen si dávejte pozor na skutečnost, že bílá se rychle zašpiní a odstranit z ní některé skvrny nebude ani trochu jednoduché. Pokud vaši domácnost obývají chlupatí mazlíčci nebo malé děti, vyměňte bílou raději za tmavší barvy. Při zařizování si dávejte též pozor na jistou sterilitu, kterou bílá barva v nesprávné či nadměrné kombinaci vyvolává.


S jakými barvami bílé sedací soupravy kombinovat?

U bílé sedačky máte prakticky volnou ruku. Kombinovat tuto barvu lze s kteroukoli jinou. Nesmrtelná je samozřejmě černo-bílá kombinace, ale perfektně vypadá také kombinace bílé a červené. Exkluzivní je i kombinace bílé a zlaté nebo bílé a stříbrné.


S jakými materiály bílé sedací soupravy kombinovat?

I zde se dostává ke slovu dřevo. V tomto případě ale dávejte přednost spíše jeho tmavší variantě. Pohovku můžete opět doplnit textilními polštářky v kontrastní barvě. 

Zpracování dat
Schovat