nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556
Nebyly nalezeny žádné výsledky hledání.
nahoru
položek:

Bílé sedací soupravy

Bílá je již od pradávna barvou čistoty a nevinnosti. Pokud si libujete v nábytku či doplňcích této barvy, pak máte pravděpodobně sklon k perfekcionalismu, abstraktním idejím a odvážným plánům. Postupujete cílevědomě a perspektivně, což je velmi cenná a důležitá vlastnost.


Kam se bílé sedací soupravy hodí?

S bílou sedačkou nešlápnete vedle prakticky v žádném interiéru. Jen si dávejte pozor na skutečnost, že bílá se rychle zašpiní a odstranit z ní některé skvrny nebude ani trochu jednoduché. Pokud vaši domácnost obývají chlupatí mazlíčci nebo malé děti, vyměňte bílou raději za tmavší barvy. Při zařizování si dávejte též pozor na jistou sterilitu, kterou bílá barva v nesprávné či nadměrné kombinaci vyvolává.


S jakými barvami bílé sedací soupravy kombinovat?

U bílé sedačky máte prakticky volnou ruku. Kombinovat tuto barvu lze s kteroukoli jinou. Nesmrtelná je samozřejmě černo-bílá kombinace, ale perfektně vypadá také kombinace bílé a červené. Exkluzivní je i kombinace bílé a zlaté nebo bílé a stříbrné.


S jakými materiály bílé sedací soupravy kombinovat?

I zde se dostává ke slovu dřevo. V tomto případě ale dávejte přednost spíše jeho tmavší variantě. Pohovku můžete opět doplnit textilními polštářky v kontrastní barvě.