nakup
nabytek.cz
infolinka  +420 230 234 556

Sedací soupravy do "U"

Filtr parametrů
ŠířkaHloubkaVýška
Cena
Cenový limit
BarvaBarva detailněMateriál
Do "U"EkokůžeKoženéRohovéPravé provedeníLevé provedení
ŠířkaHloubkaVýška
Rozkládací sedací souprava v šedé látce do U pravá TK307
Rozkládací sedací souprava v šedé látce do U pravá TK307
Líbí se  (140)
- 8 %
43 589 Kč
39 990 Kč
Šířka360
Hloubka182
Výška90
K DISPOZICI
nahoru
dalších  36
položek:

Sedací soupravy do "U"

Sedací soupravy do písmene „U“ jsou velmi oblíbené zejména v rozlehlejších obývacích pokojích, kde se schází větší množství osob. Kromě toho, že tyto sestavy působí velmi elegantně a nadčasově, dodávají místnosti šmrnc a nabízí spoustu místa pro sezení i úložného prostoru. Nabízí sezení minimálně pro šest osob, obvykle i více. To není ale jediný důvod, proč si takovýto typ sedacího nábytku pořídit. Jen si představte to pohodlné povalování před obrazovkou, každý z rodiny na svém místě, nikdo se nemačká a nekrčí… I bez nutnosti rozložení je zde místo pro uložení k odpolednímu odpočinku.


Kolik osob se na takovou sedačku do tvaru „U“ vleze?

V první řadě záleží na velikosti a rozměrech sedací soupravy. Obecně však lze říct, že pohodlně zde spočine 5 ž 6 dospělých osob.


Jaké výhody a nevýhody jsou s rohovými sedačkami spojené?
 

Díky rohové sedací soupravě využijete každičký centimetr místa v pokoji. Jednoduše je umístíte ke stěně a ušetříte spoustu místa. Vhodné jsou nejen pro větší pokoje, ale i menší garsoniéry, kde pomohou využít i zbytkový prostor v rozích místností. Na druhé straně jde o poměrně velký kus nábytku, s nímž není zrovna dvakrát jednoduché manipulovat.


Zvolit sedačku z luxusní eko kůže či nikoli?

Milujete luxus a pohodlí? Pak jsou pro vás připravené luxusní sedací soupravy z eko kůže, které vynikají svým designovým zpracováním, ale i pořádnou dávkou luxusu. Na druhou stranu je potřeba dbát na jejich správnou údržbu. Problém může nastat třeba tehdy, máte-li doma menší dítka nebo domácí mazlíčky.


Vybírat sedací soupravu s úložným prostorem a lůžkem?

Protože jsou sedací soupravy do „U“ poměrně velké, je dobré myslet při jejich nákupu také na úložný prostor a možnost rozložení. Do úložného prostoru uložíte všechny nezbytnosti nebo lůžkoviny. Sedačku pak můžete variabilně rozkládat a vyspat se na ní mohou třeba návštěvy, které zůstávají přes noc. Při nákupu ale myslete na to, že sedací soupravy s úložným prostorem a rozkládací pohovkou jsou dražší. 

Zpracování dat
Schovat