Rozkládací pohovka SET 3+1+1 v černé a šedé barvě KN094 - II. jakost POSLEDNÍ 1 KUS ZA TUTO AKČNÍ CENU

;;;

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
18 490 Kč

Rozkládací pohovka SET 3+1+1 v černé a šedé barvě KN094

Praktická rozkládací pohovka se 2 křesly. Elegantní a velmi moderní vzhled. Sedačka obsahuje úložný prostor a prostor na příležitostní spaní. Po rozložení je spací plocha 200 x 122 cm. Rozklad je snadný, jedná se o klasický klik-klak systém, přední část se nadzvedne, zadní potom sklopí. Úložný prostor se nachází pod sedákem. Polštáře jsou v ceně. Pohodlné sezení zaručují bonel ové pružiny spolu s PUR pěnou. Výška sedu je 45 cm a hloubka sedu je 56 cm. Nožky jsou z plastu. Rozměry pohovky - 200 x 95 x 100 cm. Rozměry křesla - 65 x 75 x 100 cm. Výška i hloubka sedu je 43 cm. Dřevěná konstrukce je v barvě wenge. Barevné provedení setu - látka Inari 91 a Inari 95. ( vzorky látek viz malý obrázek ) Možnost zakoupení jednotlivých dílů sestavy zvlášť.
Dodáváno v demontu.

Jedná se o II. jakost - dno pohovky je na jednom místě lehce poškozený, viz fotogalerie.

Rozměr po rozložení: 200x122

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.