Dětská houpačka CLAUDIE

3 350 Kč
Vyprodáno
185;235;200;

Dětská houpačka dekor borovice materiál dřevo.

Houpačka CLAUDIE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tuto zahradní houpačku si zamiluje každé dítě. Opěrná konstrukce je dodávána včetně houpačky.
Borovicové dřevo, ošetřené zelenou tlakovou impregnací proti nepříznivým vlivům počasí a stárnutí, může být nedokonale začištěné díky strojovému opracování (nebrání však plnohodnotnému využití). Pokud bude dřevo vystavené nějaký čas povětrnostním vlivům, zelené zabarvení zcela zmizí a dřevo získá šedou patinu. Domečky a hřiště doporučujeme natřít oblíbenou barvou Vašeho dítěte.
Rozměry: 2350 x 1850 mm.
Výška: 2000 mm.
Nosník houpačky: 90x90 mm.
Sloupek A konstrukce: 70x70 mm.
Nosnost houpačky: 70 kg.
Dodáváno demontované, složené na paletě. Součástí balení je sada šroubů a montážní návod. Materiál pro ukotvení do země není součástí.
Zboží je impregnováno hloubkovou tlakovou impregnací, a je tak uzpůsobeno ke skladování venku. Impregnované dřevo může vypadat jako plíseň, ale jedná se o zbytky impregnace, která v přirozeném denním světle sama zmizí, nebo je možné rovnou nanést ochranný nátěr. Impregnace nemá ochranu proti UV záření, tudíž je velmi pravděpodobné, že zejména v letních měsících  zboží změní svou barvu, jedná se o přirozený jev každého dřeva, které není ochráněno nátěrem.
Všechny produkty určené pro děti prošly úspěšnou certifikací TUV, tzn. testování mezinárodních norem a směrnic, které jsou spojeny s předními známkami kvality a bezpečnosti. Dětský zahradní program je vyroben ze dřeva, což je materiál, který neustále pracuje, zejména pokud je umístěn venku a vystaven povětrnostním podmínkám. Dřevo může během užívání změnit barvu či v důsledku jeho sesychání se mohou objevit praskliny a prasklinky, které jsou však přirozenou vlastností dřeva.
Tento dětský zahradní program není certifikovaný pro komerční použití ve školkách, školách a dětských hřištích. Lze jej použít pouze pro domácí užití.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská hřiště a domečky
Záruka: 24
Hmotnost: 50 kg
Šířka: 185
Dekor: borovice
Materiál: dřevo
Dětská hřiště: ANO
Venkovní: ANO
Zahrada: ANO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: